Apie mus

1994 metais, privatizavus valstybinį Margių žuvininkystės ūkį, buvo įkurta UAB „Akvilegija“. Bendrovei priklauso 654,2 ha vandenų plotas, esantis ypatingai gražioje, vaizdingoje vietovėje Kalveliuose, Vilniaus rajone. Įmonės veikla apima žuvų veisimo, auginimo, įžuvinimo, šviežios žuvies tiekimo, mėgėjiškos žvejybos, žuvininkystės technikos nuomos ir poilsines paslaugas.
Daugiau kaip du dešimtmečius veikianti įmonė nuosekliai laikosi ekologiško ūkininkavimo principų, naudoja ekologiškus žuvų pašarus, augina sveikas ir kokybiškas žuvis. „Akvilegijos“ produkcija išskirtinė tuo, kad bendrovė augina tik lietuviškos kilmės žuvis. Netoli Lietuvos sostinės įsikūręs ūkis užtikrina kasdienį šviežios žuvies pristatymą Lietuvos ir Latvijos prekybos tinklams ir viešojo maitinimo įstaigoms.
Greta žuvų veisimo ir auginimo, gyvos žuvies tiekimo paslaugų „Akvilegija“ didelį dėmesį skiria konsultacinei veiklai ir su įžuvinimu susijusioms paslaugoms. Klientams, įsigyjantiems žuvų mailiaus, nemokamai suteikiamos profesionalios konsultacijos apie įveisimą, vandens telkinių paruošimą bei priežiūrą. Bendrovė taip pat siūlo gyvoms žuvims pervežti bei ūkiams prižiūrėti reikalingos technikos nuomos paslaugas.